Domy przy Malinowej- Jakubowice Konińskie Kolonia

Lokalizacja: ul. Malinowa; Jakubowice Konińskie Kolonia
Planowane rozpoczęcie prac: 2023
Planowane oddanie do użytku: 2024

Lokalizacja:

Jakubowice Konińskie Kolonia - to niewielka miejscowość położona na obrzeżach Lublina po jego północnej stronie.

Najwcześniejsze wzmianki o miejscowości pochodzą z XVw. Jej dawne dzieje pamięta wzniesiony na lewym brzegu przepływającej przez miejscowość rzeki Ciemięgi dawny dwór obronny. W budynku wzniesionym w połowie XVI w znajduje się obecnie hotel i restauracja.

Poza interesującymi przykładami architektury i budownictwa zachowanymi na terenie wsi, na podkreślenie zasługuje jej niezwykle malownicze położenie o urozmaiconej rzeźbie terenu.

Miejscowość jest bardzo dobrze skomunikowana z Lublinem ( niewiele ponad 4 km od granic miasta i około 10 km do centrum), jak również z obwodnicą (do węzła 4 km) - skąd możemy ruszyć w dalszą podróż bez stania w korkach. A jeśli chcesz dostać się do miasta bez samochodu- dostępna jest komunikacja miejska (linia 44).

Pomimo niewielkiej odległości od miasta i dobrej komunikację z aglomeracją, lokalizację tą na pewno docenią miłośnicy przyrody, oraz pieszych i rowerowych wycieczek. W pobliżu znajdują się liczne szlaki rowerowe i piesze, rzeka, stawy oraz duży kompleks leśny - Lasy Kozłowieckie.

Odległości:

Odległość od centrum Lublina: 10 km
Odległość od granic Lublina: 4,8 km
Odległość od najbliższej galerii handlowej (Skende): 8,2 km
Najbliższy sklep spożywczy: 1 km
Szkoła: 2,4 km
Rzeka Ciemięga: 900 m
Lasy Kozłowieckie: 8,9 km

Budynki:

Na tej działce powstanie...... No właśnie, nie wiemy jeszcze co tu powstanie. A taki stan rzeczy stwarza Państwu jeszcze większe możliwości !!!

Na obecnym etapie nie mamy jeszcze wybranych projektów na tą lokalizacje. Działka ma areał 25 A i może tu powstać zarówno 2 większe budynki na ponad 10 A działkach, jak również podobnie jak na naszych dotychczasowych inwestycjach - 4 mniejsze budynki.

Zatem: jeśli podoba się Państwu lokalizacja i chcieli byście Państwo tu zamieszkać- czekamy na propozycje- być może dostosujemy przyszłe plany do Państwa oczekiwań.......

Nowy dom sprzedam domek sprzedaż domów w Lublinie

Nowe domy jednorodzinne z garażem

Sprzedaż domów Lublin

Deweloper budowa domu

Kupię dom do sprzedania

Bliźniak z garażem Lublin

Jednorodzinny na sprzedaż

Lublin lubelskie nowe domy

Mieszkania jednorodzinne

Sprzedam nowy dom

Domek lubelskie Lublin

Sprzedaż domów w Lublinie

Liczba odwiedzin

155850

Kontakt

606 710 823 - Grzegorz

502 527 043 - Piotr

obeliskbud@gmail.com

Copyright © Deweloper Domy koło Lublina | Projekt i wykonanie Deweloper budowa domu Sprzedaż domów Lublin WGB-Group

Budowa domu lubelskie, Budowa domu lublin, Deweloper lubelskie, Deweloper lublin, Dom bliźniak lubelskie, Dom bliźniak lublin, Dom do sprzedania lubelskie, Dom do sprzedania lublin, Dom jednorodzinny lubelskie, Dom jednorodzinny lublin, Dom lubelskie, Dom lubelskie sprzedaż, Dom lublin, Dom lublin sprzedaż, Dom na sprzedaż lubelskie, Dom na sprzedaż lublin, Dom sprzedam lubelskie, Dom sprzedam lublin, Dom sprzedaż lubelskie, Dom sprzedaż lublin, Dom w lubelskieie, Dom w lublinie, Dom z garażem lubelskie, Dom z garażem lublin, Domy jednorodzinne lubelskie, Domy jednorodzinne lublin, Domy na sprzedaż lubelskie, Domy na sprzedaż lublin, Kupie dom lubelskie, Kupie dom lublin, Mieszkania domy na sprzedaż lubelskie, Mieszkania domy na sprzedaż lublin, Mieszkania lubelskie lubelskie, Mieszkania lublin lublin, Mieszkania na sprzedaż lubelskie, Mieszkania na sprzedaż lublin, Nowe domy lubelskie, Nowe domy lublin, Nowy dom lubelskie, Nowy dom lublin, Sprzedam dom lubelskie, Sprzedam dom lublin, Sprzedam domek lubelskie, Sprzedam domek lublin, Sprzedaż domów lubelskie, Sprzedaż domów lublin, Kupię dom lubelskie, Kupię dom lublin

Kupię dom do sprzedania bliźniak z garażem Lublin Dom do sprzedania na sprzedaż jednorodzinny lubelskie Nowe domy mieszkania jednorodzinne lubelskie Lublin Nowy dom sprzedam domek sprzedaż domów w Lublinie