Domy przy Malinowej- Jakubowice Konińskie Kolonia

Lokalizacja: ul. Malinowa; Jakubowice Konińskie Kolonia
Planowane rozpoczęcie prac: 2023
Planowane oddanie do użytku: 2024

Lokalizacja:

Jakubowice Konińskie Kolonia - to niewielka miejscowość położona na obrzeżach Lublina po jego północnej stronie.

Najwcześniejsze wzmianki o miejscowości pochodzą z XVw. Jej dawne dzieje pamięta wzniesiony na lewym brzegu przepływającej przez miejscowość rzeki Ciemięgi dawny dwór obronny. W budynku wzniesionym w połowie XVI w znajduje się obecnie hotel i restauracja.

Poza interesującymi przykładami architektury i budownictwa zachowanymi na terenie wsi, na podkreślenie zasługuje jej niezwykle malownicze położenie o urozmaiconej rzeźbie terenu.

Miejscowość jest bardzo dobrze skomunikowana z Lublinem ( niewiele ponad 4 km od granic miasta i około 10 km do centrum), jak również z obwodnicą (do węzła 4 km) - skąd możemy ruszyć w dalszą podróż bez stania w korkach. A jeśli chcesz dostać się do miasta bez samochodu- dostępna jest komunikacja miejska (linia 44).

Pomimo niewielkiej odległości od miasta i dobrej komunikację z aglomeracją, lokalizację tą na pewno docenią miłośnicy przyrody, oraz pieszych i rowerowych wycieczek. W pobliżu znajdują się liczne szlaki rowerowe i piesze, rzeka, stawy oraz duży kompleks leśny - Lasy Kozłowieckie.

Odległości:

Odległość od centrum Lublina: 10 km
Odległość od granic Lublina: 4,8 km
Odległość od najbliższej galerii handlowej (Skende): 8,2 km
Najbliższy sklep spożywczy: 1 km
Szkoła: 2,4 km
Rzeka Ciemięga: 900 m
Lasy Kozłowieckie: 8,9 km

Budynki:

Na tej działce powstanie...... No właśnie, nie wiemy jeszcze co tu powstanie. A taki stan rzeczy stwarza Państwu jeszcze większe możliwości !!!

Na obecnym etapie nie mamy jeszcze wybranych projektów na tą lokalizacje. Działka ma areał 25 A i może tu powstać zarówno 2 większe budynki na ponad 10 A działkach, jak również podobnie jak na naszych dotychczasowych inwestycjach - 4 mniejsze budynki.

Zatem: jeśli podoba się Państwu lokalizacja i chcieli byście Państwo tu zamieszkać- czekamy na propozycje- być może dostosujemy przyszłe plany do Państwa oczekiwań.......

Liczba odwiedzin

193247

Kontakt

606 710 823 - Grzegorz

502 527 043 - Piotr

obeliskbud@gmail.com

Copyright © OBELISK | Projekt i wykonanie WGB-Group